Pracuj z nami!

Kierowca C+E

Zapraszamy do pracy kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E. Brak doświadczenia nie stanowi przeszkody.

Zakres obowiązków

Prowadzenie zestawu ciężarowego 40T (chłodnia / plandeka / podwozie specjalistyczne) i dbanie o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

Realizowanie zleceń w trasach międzynarodowych na terenie Unii Europejskiej (najczęściej wykonujemy transporty do Holandii, Belgii, Niemiec, Litwy, Łotwy i Francji)

Trasy w pojedynczej obsadzie

Dbanie o stan techniczny pojazdu

Kwalifikacje

  • prawo jazdy kat. C+E
  • znajomość języka obcego (angielski / niemiecki)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • terminowość

Co oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość szkolenia
  • system pracy do uzgodnienia
  • przestrzeganie czasu pracy kierowcy
  • służbowy telefon
  • praca na nowoczesnych zestawach Scania + Schmitz / Faymonville
  • terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt do nas

Tytoniowa 11
16-300 Augustów, Polska

a.jarmoszko.transport@gmail.com
ajarmoszko@wp.pl

+48 601 972 150
+48 601 811 269

Zostaw nam wiadomość